Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про утворення комісії з питань доцільності надання дозволів на право користування пільгами з оподаткування для підприємств та організацій громадських організацій інвалідів Київської обласної державної адміністрації

Розпорядження від 09.09.2013, №337
Дата оприлюднення: 09.09.2013

Відповідно до Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні”, постанови Кабінету Міністрів України від 08 серпня 2007 року № 1010 “Про затвердження Порядку надання дозволу на право користування пільгами з оподаткування для підприємств та організацій громадських організацій інвалідів”:

1. Утворити комісію з питань доцільності надання дозволів на право користування пільгами з оподаткування для підприємств та організацій громадських організацій інвалідів Київської обласної державної адміністрації (далі – комісія) у складі згідно з додатком.

2. Затвердити положення про комісію з питань доцільності надання дозволів на право користування пільгами з оподаткування для підприємств та організацій громадських організацій інвалідів Київської обласної державної адміністрації.

3.Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступникаголови облдержадміністрації Подашевську Т.Л.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

        

Поділитися: