Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про утворення комісії з добору земельних ділянок державної власності та/або прав на них, які можуть виставлятися на земельні торги окремими лотами, і конкурсної комісії щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах

Розпорядження від 13.09.2013, №349
Дата оприлюднення: 13.09.2013

Відповідно до Земельного кодексу України, Закону України “Про місцеві державні адміністрації“, наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 25 вересня 2012 року № 579 “Про затвердження Порядку закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах“, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26 вересня 2012 року за № 1655/21967, та з метою забезпечення проведення земельних торгів у Київській області:

1. Утворити комісію з добору земельних ділянок державної власності та/або прав на них, які можуть виставлятися на земельні торги окремими лотами, та затвердити її склад, згідно з додатком 1.

2. Затвердити Положення про комісію з добору земельних ділянок державної власності та/або прав на них, які можуть виставлятися на земельні торги окремими лотами (додаток 2).

3. Утворити конкурсну комісію щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах та затвердити її склад, згідно з додатком 3.

4. Затвердити Положення про конкурсну комісію щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах (додаток 4).

5. Головному управлінню Держземагентства у Київській області та районним державним адміністраціям забезпечити щомісяця до 5 числа інформування комісії з добору земельних ділянок та/або прав на них, які можуть виставлятися на земельні торги окремими лотами, про вільні земельні ділянки, які або права на які можливо відчужувати окремими лотами на конкурентних засадах.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

        

Поділитися: