Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про утворення Київського обласного оперативного штабу з питань безпеки громадян України та захисту найважливіших об’єктів інфраструктури

Розпорядження від 27.01.2015, №18
Дата оприлюднення: 27.01.2015

Відповідно до Законів України “Про оборону України”, “Про місцеві державні адміністрації”, на виконання протокольних доручень селекторної наради з питань безпеки громадян України та захисту найважливіших об’єктів інфраструктури у Прем’єр-міністра України А.П. Яценюка від 23 січня 2015 року № 2666/0/1-15:

1. Утворити Київський обласний оперативний штаб з питань безпеки громадян України та захисту найважливіших об’єктів інфраструктури (далі – оперативний штаб) у складі згідно з додатком.

2. Оперативному штабу забезпечити оперативне (щоденне) функціонування та координацію дій відповідних структур з реалізації заходів, спрямованих на попередження та протидію можливим загрозам інтересам держави, життю та здоров’ю громадян на території Київської області.

3. Головному управлінню Міністерства внутрішніх справ України в Київській області, Головному управлінню Служби безпеки України у м.Києві та Київській області спільно з райдержадміністраціями, міськвиконкомами (міст обласного значення):

3.1. забезпечити посилене патрулювання вулиць населених пунктів Київської області із залученням усіх наявних сил та засобів, громадськості, шляхом подвоєння кількості патрулів з метою забезпечення безпеки громадян, посилення охорони громадського порядку;

3.2. налагодити співпрацю з підприємствами різної форми власності, організаціями та громадськістю з метою обміну інформацією з їх камер відеоспостереження, а також опрацювати питання зберігання носіїв інформації з таких об’єктів не менше двох тижнів.

4. Головному управлінню Служби безпеки України у м.Києві та Київській області, Головному управлінню Міністерства внутрішніх справ України в Київській області, Головному управлінню Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області, управлінню Державної міграційної служби у Київській області, департаменту з питань цивільного захисту та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації, райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) забезпечити проведення щоденних оперативних нарад з питань забезпечення безпеки громадян і захисту найважливіших об’єктів інфраструктури у районах і містах та вжити дієвих заходів щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій, терористичних загроз та недопущення підвищення рівня злочинності, забезпечити організацію та проведення заходів, спрямованих на запобігання дитячої бездоглядності та безпритульності, посилення їх соціальної та правової опіки.

5. Головному управлінню Служби безпеки України у м.Києві та Київській області, Головному управлінню Міністерства внутрішніх справ України в Київській області, Головному управлінню Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області, Житомирському прикордонному загону Північного регіонального управління Державної прикордонної служби України, структурним підрозділам облдержадміністрації, райдерж- адміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) визначити перелік об’єктів транспортної та критичної інфраструктури (аеропортів, залізничних вокзалів, автобусних станцій, річкових портів, дамб, мостових переходів, атомної електростанції, складів озброєння, вибухових речовин, інших об’єктів інфраструктури та підвищеної техногенної небезпеки (підприємств енергетичної, хімічної, нафтопереробної, гірничо-видобувної промисловості газотранспортного комплексу, електропостачання, газопостачання, водопостачання, водовідведення), об’єктів охорони здоров’я, освіти, адміністративних приміщень органів державної влади, дипломатичних установ тощо), а також місць масового перебування людей, які потребуватимуть першочергового захисту у разі ускладнення ситуації, у тому числі зумовленої терористичними загрозами, та надати його до оперативного штабу до 29 січня 2015 року.

6. Головному управлінню Служби безпеки України у м.Києві та Київській області, Головному управлінню Міністерства внутрішніх справ України в Київській області, Головному управлінню Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області, Київському обласному військовому комісаріату, райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) вжити заходів щодо посилення охорони, включаючи кінологічну, об’єктів інфраструктури стратегічного призначення та об’єктів життєдіяльності місцевого значення, забезпечивши необхідними ресурсами стратегічні об’єкти життєзабезпечення населення для їх безперебійного функціонування.

7. Головному управлінню Служби безпеки України у м.Києві та Київській області, Головному управлінню Міністерства внутрішніх справ України в Київській області, Головному управлінню Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області, управлінню Державної міграційної служби України у Київській області, управлінню інформації та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації, райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) відповідно до компетенції організувати на постійній основі:

7.1 проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо необхідності посилення заходів безпеки, порядку дій на випадок виникнення терористичної загрози, виявлення підозрілих предметів, транспортних засобів та осіб, поведінка яких викликає підозру;

7.2. здійснення обов’язкового інформування населення про вжиття заінтересованими органами заходів із забезпечення законності і правопорядку, додержання прав і свобод громадян у державі в області, районі, місті, реагування правоохоронних органів на звернення громадян;

7.3. висвітлення через засоби масової інформації, зокрема – місцеве телебачення, номерів телефонів “гарячої лінії” для повідомлення представників правоохоронних органів про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації, скоєння правопорушень.

8. Головному управлінню Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області, департаменту з питань цивільного захисту та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації, райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) утворити мобільні групи для оперативного реагування з метою ліквідації наслідків можливих надзвичайних ситуацій, у тому числі техногенного характеру, забезпечивши їх необхідними засобами цивільного захисту та паливно-мастильними матеріалами для виконання завдань за призначенням.

9. Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації забезпечити перевірку наявної кількості лікарських засобів і медичних препаратів, що необхідні для надання екстреної медичної допомоги у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

10. Київському обласному військовому комісаріату, сектору мобілізаційної роботи апарату облдержадміністрації уточнити мобілізаційні плани у частині можливостей економіки області з питання задоволення потреб Збройних сил України та інших військових формувань.

11. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Голова адміністрації                                                                                                                 В.М. Шандра

        

Поділитися: