“Про утворення Київського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей”

Розпорядження від 18.04.2011, №376
Дата оприлюднення: 18.04.2011

Відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування”, „Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей”, постанови Кабінету Міністрів України від 28.01.2004 № 87 „Про затвердження Типового положення про центр соціально-психологічної реабілітації дітей”, Обласної комплексної Програми подолання дитячої бездоглядності, підтримки сімей з дітьми та реформування інтернатних закладів для дітей „Назустріч дітям”на 2008-2017 роки затвердженої рішенням Київської обласної радивід 20.04. 2010 № 685-28-V:

1. Утворити Київський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей на базі Притулку для дітей служби у справах дітей Київської обласної державної адміністрації.

Визначити центр соціально-психологічної реабілітації дітей право­наступником Притулку для дітей служби у справах дітей Київської обласної державної адміністрації.

2. Службі у справах дітей облдержадміністрації:

2.1. затвердити положення про Київський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей;

2.2. привести власні акти у відповідність з цим положенням;

2.3. здійснити організаційно-правові заходи щодо виконання цього розпорядження.

3. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації:

3.1. забезпе­чити фінансування утримання центру соціально-психологіч­ної реабілітації дітей у 2011 році в межах бюджетних призначень, що були затверджені на утримання Притулку для дітей служби у справах дітей Київської обласної державної адміністрації.

3.2. при формуванні обласного бюджету на наступні роки передбачити кошти на утримання закладу з урахуванням видатків, обрахованих Міністерством фінансів України, та виходячи із можливостей фінансового ресурсу обласного бюджету і його пріоритетів.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Подашевську Т.Л.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк        

Поділитися: