„Про управління об’єктами майна спільної власності територіальних громад області”

Рішення обласної ради від 23.12.2005, №320-28-IV
Дата оприлюднення: 23.12.2005

Враховуючи подання відповідних підприємств, організацій та установ спільної власності територіальних громад області, окремих юридичних осіб, погодження управління з питань комунального майна, інших структурних підрозділів облдержадміністрації, висновки та рекомендації постійної комісії обласної ради з питань комунальної власності та приватизації, відповідно до Бюджетного кодексу України, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, постанови Кабінету Міністрів України від 17.05.2002 №659 „Про затвердження переліку груп власних надходжень бюджетних установ, вимог щодо їх утворення та напрямів використання”, Типової інструкції про порядок списання матеріальних цінностей з балансу бюджетних установ, затвердженої наказом Державного казначейства України та Міністерства економіки України від 10.08.2001 №142/181, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 05.09.2001 за №787/5978, рішення Київської обласної ради від 08.04.2004 №170-13-XXIV “Про впорядкування управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Київської області”, обласна рада вирішила:

1.Передати об’єкти майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області :

1.1.Електромережі зовнішнього освітлення та обладнання комунального підприємства “Облсвітло” управління житлово-комунального господарства промисловості, енергетики, транспорту та зв‘язку облдержадміністрації згідно з додатком 1.1. до комунальної власності територіальної громади смт Бородянка, зменшивши зазначеному підприємству статутний капітал на вартість переданого майна.
1.2.Київське обласне комунальне автотранспортне підприємство “Київоблкомунтранс АТП 13254” управління житлово-комунального господарства, промисловості, енергетики, транспорту та зв‘язку облдержадміністрації разом з дебіторською та кредиторською заборгованістю, яка утворилась на момент фактичної передачі зазначеного підприємства до комунальної власності територіальної громади міста Біла Церква – згідно з додатком 1.2.
Рекомендувати виконавчому комітету Білоцерківської міської ради, у разі прийняття рішення щодо відчуження майна зазначеного підприємства, яке перебуває в оренді, надати першочергове право орендарям на викуп займаних приміщень.
2.Прийнятидо спільної власності територіальних громад області:

2.1.Зовнішній водопровід та каналізацію житлового будинку (м.Біла Церква вул.Фадєєва,105-а) від відкритого акціонерного товариства “Київводбуд” згідно з додатком 2.1. з передачею цих мереж на баланс Київського обласного комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства “Київоблводоканал” управління житлово-комунального господарства, промисловості, енергетики, транспорту та зв‘язку облдержадміністрації, збільшивши зазначеному підприємству статутний капітал на вартість переданого майна.
2.2.Зовнішній водопровід та каналізацію житлових будинків (м.Бровари, вул.Красовського,2б; вул.Грушевського,3а) та гуртожитку (м.Бровари, вул.Красовського,2) від відкритого акціонерного товариства “Постійно-діючій будівельний поїзд № 2” згідно з додатком 2.2. з передачею цих мереж на баланс комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства м.Бровари Київського обласного комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства “Київоблводоканал” управління житлово-комунального господарства, промисловості, енергетики, транспорту та зв‘язку облдержадміністрації, збільшивши зазначеному підприємству статутний капітал на вартість переданого майна.
2.3.Каналізаційно-насосну станцію загальноосвітньої школи І-Ш ступенів № 4 із комунальної власності територіальної громади м.Фастів згідно з додатком 2.3. з передачею цієї станції на баланс комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства м.Фастів Київського обласного комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства “Київоблводоканал” управління житлово-комунального господарства, промисловості, енергетики, транспорту та зв‘язку облдержадміністрації, збільшивши зазначеному підприємству статутний капітал на вартість переданого майна.
2.4.Котельню, яка опалює житловий будинок (м.Яготин, вул.Пирятинська,7) від відкритого акціонерного товариства “Будівельно-монтажне управління №10” згідно з додатком 2.4. з передачею цієї котельні на баланс комунального підприємства теплових мереж “Яготинтепломережа” комунального обласного виробничого об’єднання теплових мереж “Київтеплокомуненерго” управління житлово-комунального господарства, промисловості, енергетики, транспорту та зв‘язку облдержадміністрації, збільшивши зазначеному підприємству статутний капітал на вартість переданого майна.

3. Надати дозвіл на відчуження відповідно до чинного законодавства нерухомого майна, основних засобів окремих підприємств, організацій та установ спільної власності територіальних громад області:

3.1.Комунальному підприємству водопровідно-каналізаційного господарства м.Бровари Київського обласного комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства “Київоблводоканал” управління житлово-комунального господарства, промисловості, енергетики, транспорту та зв‘язку облдержадміністрації – згідно з додатком 3.1.
3.2.Бучанській лісогосподарській установі управління житлово-комунального господарства, промисловості, енергетики, транспорту та зв‘язку облдержадміністрації – згідно з додатком 3.2.

4.Надати дозвіл на списання шляхом ліквідації відповідно до чинного законодавства основних засобів окремих підприємств, організацій та установ спільної власності територіальних громад області:

4.1.Комунальному підприємству теплових мереж “Бориспільтепломережа” комунального обласного виробничого об‘єднання “Київтеплокомуненерго” управління житлово-комунального господарства, промисловості, енергетики, транспорту та зв‘язку облдержадміністрації – згідно з додатком 4.1.

5.Відповідно до пункту 17 додатку 1 рішення Київської обласної ради від 22.10.2004 №218-17-IV „Про здійснення державної політики у сфері оренди спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Київської області” встановити:

5.1.Бучанському навчально-курсовому комбінату управління житлово-комунального господарства, промисловості, енергетики, транспорту та зв‘язку облдержадміністрації звільнення від відрахування орендної плати до обласного бюджету в повному обсязі.

6.Відповідно до частини шостої статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” визначити, що відчуження об’єктів права спільної власності територіальних громад Київської області здійснюється в порядку та на умовах, згідно з якими:
кошти від продажу основних засобів (крім будинків і споруд), які до відчуження перебували на балансі бюджетних установ, залишаються в розпорядженні цих установ;
кошти від відчуження інших об’єктів (в тому числі будинків і споруд, що перебували на балансі бюджетних установ), які до відчуження перебували на балансі підприємств, установ, організацій, після сплати відповідних податків, пов’язаних із відчуженням майна, перераховуються цими структурами до обласного бюджету Київської області та спрямовуються у встановленому порядку на цілі, передбачені бюджетом розвитку.

7.Обласній державній адміністрації, відповідним підприємствам, організаціям та установам здійснити необхідні дії щодо управління майном відповідно до чинного законодавства України.

8.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань комунальної власності та приватизації.

Голова ради М.І.Приймаченко

Додатки до рішення

        

Поділитися: