Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально- економічного розвитку окремих територій

Розпорядження від 20.04.2016, №131
Дата оприлюднення: 20.04.2016

Відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, постанов Кабінету Міністрів України від 6 лютого 2012 року № 106 “Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій”, від 16 березня 2016 року № 199 “Деякі питання надання у 2016 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій”:

1. Визначити замовником робіт збудівництва, реконструкції, капітального ремонту об’єктів, які планується фінансувати за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, та розпорядником цих коштів департамент регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Київської облдержадміністрації.

2. Департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Київської облдержадміністрації забезпечити у повному обсязі освоєння коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Парцхаладзе Л.Р.

Голова адміністрації М.Д. Мельничук

        

Поділитися: