“Про створення спеціалізованих навчальних закладів у Київській області”

Розпорядження від 31.08.2011, №922
Дата оприлюднення: 31.08.2011

Розглянувши подання головного управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, відповідно до Законів України „Про освіту”, „Про загальну середню освіту”, „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про місцеві державні адміністрації”, постанов Кабінету Міністрів Українивід 05.05.1994 № 228 „Про порядок створення, реорганізації і ліквідації навчально-виховних закладів”, від 27.08.2010 № 778 „Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад” та з метою створення необхідних умов для навчання, виховання та розвитку здібних і обдарованих дітей:

1. Погодитися з пропозиціями Фастівської та Обухівської міських рад щодо створення відповідно:

1.1. Фастівського ліцею інформаційних технологій на базі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 м. Фастів.

1.2. Спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім.А.С.Малишка з поглибленим вивченням української мови та літератури м.Обухів, шляхом реорганізації загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім.А.С.Малишка м. Обухів.

2. Виконавчим комітетам Фастівської та Обухівської міської ради спільно з головним управлінням освіти і науки Київської облдержадміністрації в установленому порядку здійснити комплекс заходів щодо створення та функціонування відповідних загальноосвітніх навчальних закладів.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

        

Поділитися: