Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про створення спеціалізованих навчальних закладів у Київській області”

Розпорядження від 29.07.2013, №294
Дата оприлюднення: 29.07.2013

Розглянувши подання департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, відповідно до Законів України „Про освіту”, „Про загальну середню освіту”, „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про місцеві державні адміністрації”, постанов Кабінету Міністрів України від 05 травня 1994 року № 228 „Про порядок створення, реорганізації і ліквідації навчально-виховних закладів”, від 27 серпня 2010 року № 778 „Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад” та з метою створення необхідних умов для навчання, виховання та розвитку здібних і обдарованих дітей:

1. Погодитися з пропозиціями:

1.1. Фастівської та Обухівської міських рад щодо створення відповідно:

1.1.1.Фастівської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням іноземних мов Фастівської міської ради Київської області на базі Фастівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4;

1.1.2. Обухівського ліцею Обухівської міської ради Київської області на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 міста Обухова.

2. Виконавчим комітетам Фастівської та Обухівської міських рад спільно з департаментом освіти і науки Київської облдержадміністрації в установленому порядку здійснити комплекс заходів щодо створення та функціонування відповідних загальноосвітніх навчальних закладів.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Подашевську Т.Л.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

        

Поділитися: