“Про створення робочої групи з підготовки та проведення в Київській області заходів, пов’язаних із 20-ю річницею Чорнобильської катастрофи”
На виконання розпорядження Президента України від 13.06.2005 № 1091/2005-рп „Про Організаційний комітет з підготовки та проведення заходів, пов’язаних із 20-ю річницею Чорнобильської катастрофи”, відповідно до Законів України „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” (із наступними змінами), „Про місцеві державні адміністрації” (із наступними змінами) та у зв’язку з тим, що у квітні 2006 року виповнюється 20 років із дня катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції:
1. Утворити робочу групу з підготовки та проведення в Київській області основних заходів, пов’язаних із 20-ю річницею Чорнобильської катастрофи, у складі згідно з додатком.
2. Райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) до 15 серпня подати обласній держадміністрації пропозиції щодо підготовки та проведення основних заходів, пов’язаних із 20-ю річницею Чорнобильської катастрофи.
3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Семенюка А.Д.
Голова адміністрації
Є.Д.Жовтяк
