Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

„Про створення робочої групи з перевірки даних державної статистичної звітності із земельних ресурсів та повноти сплати земельного податку в Київській області”

Розпорядження від 16.03.2006, №206
Дата оприлюднення: 16.03.2006

Відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації” (із наступними змінами), наказу Державного комітету статистики України від 05.11.98 № 377 „Про затвердження форм державної статистичної звітності з земельних ресурсів та Інструкції з заповнення державної статистичної звітності з кількісного обліку земель (форми №№ 6-зем, 6а-зем, 6б-зем, 2-зем) (із наступними змінами)”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14.12.98 за № 788/3228:
1. Утворити робочу групу з перевірки даних державної статистичної звітності із земельних ресурсів та повноти сплати земельного податку в Київській області (далі – робоча група).
2. Затвердити:
2.1. Персональний склад робочої групи (додаток 1);
2.2. Положення про робочу групу з перевірки даних державної статистичної звітності із земельних ресурсів та повноти сплати земельного податку в Київській області (додаток 2).
3. Райдержадміністраціям, органам місцевого самоврядування, Київському обласному головному управлінню земельних ресурсів, районним відділам земельних ресурсів, міським (міст обласного та районного значення) управлінням (відділам) земельних ресурсів, державній податковій адміністрації в Київській області всебічно сприяти робочій групі у здійсненні нею своїх повноважень.
4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Юркевича А.І.

Голова адміністрації Є.Д.Жовтяк

Додаток 1

Додаток 2

        

Поділитися: