Про створення робочої групи із впровадження в області проекту „Гендерне бюджетування в Україні”

Розпорядження від 24.12.2015, №492
Дата оприлюднення: 24.12.2015

Відповідно до статей 13, 41 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статті 12 Закону України “Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків”, листа Міністерства фінансів України від 17 листопада 2015 року № 31-05110-14-8/35249 “Щодо реалізації проекту “Гендерне бюджетування в Україні”, з метою координації роботи і виконання заходів із впровадження в області проекту “Гендерне бюджетування в Україні”, що реалізується в рамках угоди, укладеної між Міністерством фінансів України та Шведським агентством міжнародного розвитку (SIDA):

  1. Утворити робочу групу із впровадження в області проекту “Гендерне бюджетування в Україні” (далі – робоча група) у складі згідно з додатком.
  1. Робочій групі забезпечити координацію роботи та виконання заходів із реалізації в області проекту “Гендерне бюджетування в Україні”.
  1. Керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації надати робочій групі відповідні дані та інформацію для впровадження в області вказаного проекту.
  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської облдержадміністрації О.Б. Корбана.

Голова адміністрації В.М. Шандра

        

Поділитися: