“Про створення Макарівського природничо-математичного ліцею Макарівського району Київської області”

Розпорядження від 08.07.2009, №562
Дата оприлюднення: 08.07.2009

Розглянувши подання головного управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації відповідно до законів України „Про освіту“ „Про загальну середню освіту“ „Про місцеве самоврядування в Україні“ „Про місцеві державні адміністрації“ постанов Кабінету Міністрів Українивід 05.04.94 № 228 „Про порядок створення реорганізації і ліквідації навчально-виховних закладів“ від 14.06.2000 № 964 „Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад“ та з метою створення необхідних умов для навчання виховання та розвитку здібних і обдарованих дітей:

1. Погодитися з пропозицією Макарівської районної державної адміні­страції щодо створення Макарівського природничо-математичного ліцею – загальноосвітнього навчального закладу ІІІ ступеня навчання на базі Макарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1.

2. Макарівській райдержадміністрації спільно з головним управлінням освіти і науки Київської обласної державної адміністрації у встановленому порядку здійснити комплекс заходів щодо створення та функціонування відпо­відного загальноосвітнього навчального закладу.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації В.М.Вакараш

Поділитися: