Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про створення Державного підприємства „Виробниче об’єднання „Фармація”

Розпорядження від 29.12.2015, №511
Дата оприлюднення: 29.12.2015

Відповідно до Господарського кодексу України, Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про управління об’єктами державної власності”, наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 26 липня 2012 року №870 “Про затвердження примірних статутів державного комерційного підприємства і казенного підприємства”:

1. Створити Державне підприємство “Виробниче об’єднання “Фармація”.

2. Затвердити статут Державного підприємства “Виробниче об’єднання “Фармація”, що додається.

3. Визначити місцезнаходження Державного підприємства “Виробниче об’єднання “Фармація”: вул. Набережна, 4-Д, м. Вишгород, Київська область, Україна, 07300.

4. Покласти виконання обов’язків генерального директора Державного підприємства “Виробниче об’єднання “Фармація” на Розю О.В. до укладення контракту з керівником підприємства в установленому порядку.

5. Управлінню з питань власності Київської обласної державної адміністрації:

5.1. забезпечити державну реєстрацію Державного підприємства “Виробниче об’єднання “Фармація” у встановленому чинним законодавством порядку;

5.2. забезпечити взяття Державного підприємства “Виробниче об’єднання “Фармація” на облік в органах державної фіскальної служби, відповідних державних фондах, а також виготовлення печаток, штампів, бланків і відкриття рахунків у банківських установах.

Департаменту фінансів Київської обласної державної адміністрації:

6.1 під час підготовки бюджетних запитів на наступні роки передбачити кошти, необхідні для формування статутного капіталу Державного підприємства “Виробниче об’єднання “Фармація” та здійснення заходів, пов’язаних з його діяльністю;

6.2 для забезпечення діяльності Державного підприємства “Виробниче об’єднання “Фармація” сформувати протягом року з дати внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців його статутний капітал у розмірі 80 000 грн (вісімдесяти тисяч гривень).

7. Установити, що управління з питань власності Київської обласної державної адміністрації здійснює координацію діяльності Державного підприємства “Виробниче об’єднання “Фармація”.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Корбана О.Б.

Голова адміністрації В.М. Шандра

        

Поділитися: