Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про створення Державного підприємства „Інноваційно – інжинірингові технології”

Розпорядження від 16.05.2016, №175
Дата оприлюднення: 16.05.2016

Відповідно до Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про управління об’єктами державної власності”, наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 26 липня 2012 року №870 “Про затвердження примірних статутів державного комерційного підприємства і казенного підприємства”:

1. Створити Державне підприємство “Інноваційно – інжинірингові технології”.

2. Затвердити статут Державного підприємства “Інноваційно – інжинірингові технології”, що додається.

3. Визначити місцезнаходження Державного підприємства “Інноваційно – інжинірингові технології”: вул. Лесі Українки, 58, м. Вишневе, Києво-Святошинський район, Київська область, 08132.

4. Покласти виконання обов’язків генерального директора Державного підприємства “Інноваційно – інжинірингові технології” на Ляшенка М.М. до укладення контракту з керівником підприємства в установленому порядку.

5. Управлінню з питань власності Київської обласної державної адміністрації:

5.1. забезпечити державну реєстрацію Державного підприємства “Інноваційно – інжинірингові технології” у встановленому чинним законодавством порядку;

5.2. забезпечити взяття Державного підприємства “Інноваційно – інжинірингові технології” на облік в органах державної фіскальної служби, відповідних державних фондах, а також виготовлення печаток, штампів, бланків і відкриття рахунків у банківських установах.

6. Департаменту фінансів Київської обласної державної адміністрації:

6.1 під час підготовки бюджетних запитів на наступні роки передбачити кошти, необхідні для формування статутного капіталу Державного підприємства “Інноваційно – інжинірингові технології” та здійснення заходів, пов’язаних з його діяльністю;

6.2 для забезпечення діяльності Державного підприємства “Інноваційно – інжинірингові технології” сформувати протягом року з дати внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців його статутний капітал згідно з чинним законодавством.

7. Установити, що координацію діяльності Державного підприємства “Інноваційно – інжинірингові технології” здійснює управління з питань власності Київської обласної державної адміністрації.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської обласної державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації М.Д. Мельничук

        

Поділитися: