Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про створення Державного підприємства „Київоблреклама”

Розпорядження від 20.04.2016, №130
Дата оприлюднення: 20.04.2016

Відповідно до Цивільного кодексу України та Господарського кодексу України, Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про управління об’єктами державної власності”, наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 26 липня 2012 року №870 “Про затвердження примірних статутів державного комерційного підприємства і казенного підприємства”:

1. Створити Державне підприємство “Київоблреклама”.

2. Затвердити статут Державного підприємства “Київоблреклама”, що додається.

3. Визначити місцезнаходження Державного підприємства “Київоблреклама”: пл. Шевченка,1, м. Українка, Обухівський район, Київська область, 08720.

4. Покласти виконання обов’язків генерального директора Державного підприємства “Київоблреклама” на Ухова К.С. до укладення контракту з керівником підприємства в установленому порядку.

5. Управлінню з питань власності Київської обласної державної адміністрації:

5.1. забезпечити державну реєстрацію Державного підприємства “Київоблреклама” у встановленому чинним законодавством порядку;

5.2. забезпечити взяття Державного підприємства “Київоблреклама” на облік в органах державної фіскальної служби, відповідних державних фондах, а також виготовлення печаток, штампів, бланків і відкриття рахунків у банківських установах.

6. Департаменту фінансів Київської обласної державної адміністрації:

6.1 під час підготовки бюджетних запитів на наступні роки передбачити кошти, необхідні для формування статутного капіталу Державного підприємства “Київоблреклама” та здійснення заходів, пов’язаних з його діяльністю;

6.2 для забезпечення діяльності Державного підприємства “Київоблреклама” сформувати протягом року з дати внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців його статутний капітал згідно з чинним законодавством.

7. Установити, що управління з питань власності Київської обласної державної адміністрації здійснює координацію діяльності Державного підприємства “Київоблреклама”.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Парцхаладзе Л.Р.

Голова адміністрації М.Д. Мельничук

        

Поділитися: