Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про створення Державного підприємства „Київоблбудінвест”

Розпорядження від 29.01.2016, №22
Дата оприлюднення: 29.01.2016

Відповідно до Господарського кодексу України, Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про управління об’єктами державної власності”, наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 26 липня 2012 року №870 “Про затвердження примірних статутів державного комерційного підприємства і казенного підприємства”:

1. Створити Державне підприємство “Київоблбудінвест”.

2. Затвердити статут Державного підприємства “Київоблбудінвест”, що додається.

3. Визначити місцезнаходження Державного підприємства “Київоблбудінвест”: вул. Жовтнева, 27, м. Вишневе, Києво-Святошинський район, Київська область, 08132.

4. Покласти виконання обов’язків генерального директора Державного підприємства “Київоблбудінвест” на Агафонова Ю.О. до укладення контракту з керівником підприємства в установленому порядку.

5. Департаменту капітального будівництва та інвестиційного розвитку Київської обласної державної адміністрації :

5.1 забезпечити державну реєстрацію Державного підприємства “Київоблбудінвест” у встановленому чинним законодавством порядку;

5.2 забезпечити взяття Державного підприємства “Київоблбудінвест” на облік в органах державної фіскальної служби, відповідних державних фондах, а також виготовлення печаток, штампів, бланків і відкриття рахунків у банківських установах.

6. Департаменту фінансів Київської обласної державної адміністрації:

6.1 під час підготовки бюджетних запитів на наступні роки передбачити кошти, необхідні для формування статутного капіталу Державного підприємства “Київоблбудінвест” та здійснення заходів, пов’язаних з його діяльністю;

6.2 для забезпечення діяльності Державного підприємства “Київоблбудінвест” сформувати протягом року з дати внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців його статутний капітал у розмірі 80, 000 тис. грн (вісімдесяти тисяч гривень).

7. Установити, що департамент капітального будівництва та інвестиційного розвитку Київської обласної державної адміністрації здійснює координацію діяльності Державного підприємства “Київоблбудінвест”.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Парцхаладзе Л.Р.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації Л.Р. Парцхаладзе

        

Поділитися: