Працюємо задля перемоги!

Про створення Державного підприємства „Служба автомобільних доріг Київщини”

Розпорядження від 29.12.2015, №513
Дата оприлюднення: 29.12.2015

Відповідно до Господарського кодексу України, Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про управління об’єктами державної власності”, наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 26 липня 2012 року №870 “Про затвердження примірних статутів державного комерційного підприємства і казенного підприємства”:

1. Створити Державне підприємство “Служба автомобільних доріг Київщини”.

2. Затвердити статут Державного підприємства “Служба автомобільних доріг Київщини”, що додається.

3. Визначити місцезнаходження Державного підприємства “Служба автомобільних доріг Київщини”: площа Шевченка, 1, м.Українка, Обухівський район, Київська область, Україна, 08720.

4. Покласти виконання обов’язків генерального директора Державного підприємства “Служба автомобільних доріг Київщини” на Вощака Ю.В. до укладення контракту з керівником підприємства в установленому порядку.

5. Управлінню з питань власності Київської обласної державної адміністрації:

5.1 забезпечити державну реєстрацію Державного підприємства “Служба автомобільних доріг Київщини” у встановленому чинним законодавством порядку;

5.2 забезпечити взяття Державного підприємства “Служба автомобільних доріг Київщини” на облік в органах державної фіскальної служби, відповідних державних фондах, а також виготовлення печаток, штампів, бланків і відкриття рахунків у банківських установах.

6. Департаменту фінансів Київської обласної державної адміністрації:

6.1 під час підготовки бюджетних запитів на наступні роки передбачити кошти, необхідні для формування статутного капіталу Державного підприємства “Служба автомобільних доріг Київщини” та здійснення заходів, пов’язаних з його діяльністю;

6.2 для забезпечення діяльності Державного підприємства “Служба автомобільних доріг Київщини” сформувати протягом року з дати внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців його статутний капітал у розмірі 80 000 тис. грн (вісімдесяти тисяч гривень).

7. Установити, що управління з питань власності Київської обласної державної адміністрації здійснює координацію діяльності Державного підприємства “Служба автомобільних доріг Київщини”.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Корбана О.Б.

Голова адміністрації В.М. Шандра

        

Поділитися: