Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про стан погашення заборгованості зі сплати внесків до Пенсійного фонду України

Розпорядження від 18.06.2007, №453
Дата оприлюднення: 18.06.2007

За станом на 01 травня 2007 року видатки Пенсійного фонду України на виплату пенсій мешканцям Київщини склали 1234,0 млн.грн. У цей же час платниками внесків до бюджету головного управління Пенсійного фонду України в Київській області (далі – Фонд) сплачено лише 726,6 млн. грн.

Разом з тим існує заборгованість зі сплати внесків до Фонду в сумі 45,3 млн. грн.

Для забезпечення збалансованого бюджету Пенсійного фонду Кабінет Міністрів України вимагає забезпечити до 01 серпня 2007 року погашення заборгованості зі сплати внесків економічно активних платників та бюджетних організацій.

Протягом березня-квітня поточного року в усіх райдержадміністраціях та міськвиконкомах області проведено колегії та засідання, де розроблено конкретні заходи щодо погашення боргів до Пенсійного фонду.

Завдяки проведеним заходам у цілому з початку року в рахунок погашення боргів надійшло 11,1 млн. грн., у тому числі у квітні-травні – 5,1 млн. грн. Зменшено або повністю погашено борги у 1,5 тис. платників.

Кількість боржників з початку поточного року зменшилась майже по всіх районах та містах (загалом по області – на 472 особи або на 14%). Загальний борг із сплати основних платежів до Фонду з початку року зменшено на 6,6 млн. грн. або на 12,7%.

За станом на 01 травня 2007 року заборгованість з внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування підприємств, установ, організацій складає 45,3 млн. грн., з якої безпосередньо недоїмка зі страхових внесків – 35,2 млн. грн. та 10,1 млн. грн. – сума несплаченої пені та фінансових санкцій.

Заборгованість економічно активних платників у цілому по області за березень-квітень поточного року зменшено на 3,9 млн. грн. і за станом на 01 травня вона становить 28,1 млн. грн. або 62% від загальної заборгованості. Зменшення боргу економічно активних платників відбулося в переважній більшості районів області. Але, разом з тим, по платниках Броварського, Іванківського, Кагарлицького районів, мм.Ірпінь, Переяслав-Хмельницький та Фастів відбулося значне зростання боргів до Фонду, яке у загальній сумі складає 1,2 млн.грн.

Нарощують заборгованість підприємства житлово-комунальної сфери, борги яких складають 6,4 млн.грн. Найбільші – у підприємств Києво-Святошинського району, мм.Березань, Васильків, Ірпінь та Славутич.

Залишаються значними борги сільськогосподарських підприємств. На сьогодні їх 6 2 млн.грн. у тому числі 2 3 млн. грн. боргу платників фіксованого сільськогосподарського податку.

За станом на 01 травня 2007 року в органах Державної виконавчої служби області перебуває наказів суду про стягнення на користь Пенсійного фонду на суму 16 0 млн. грн. та узгоджених вимог на 2 3 млн.грн. На рахунки Фонду від заходів примусового стягнення надійшло лише 2 2 млн.грн. що на 4 3 млн.грн. менше ніж за відповідний період минулого року.

Зважаючи на викладене

Поділитися: