Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

„Про стан погашення заборгованості зі сплати внесків до Пенсійного фонду України”

Розпорядження від 10.11.2008, №1418
Дата оприлюднення: 10.11.2008

За станом на 01 жовтня 2008 року видатки Пенсійного фонду України на виплату пенсій мешканцям Київщини склали 4328,4 млн.грн. У цей же час платниками внесків до бюджету головного управління Пенсійного фонду України у Київській області (далі – Фонд) сплачено лише 2646,7 млн. гривень.
Разом з тим, за станом на 01 жовтня 2008 року заборгованість зі сплати внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування підприємств, установ, організацій області складає 47,2 млн.грн., з якої безпосередньо недоїмка зі страхових внесків – 36,7 млн. гривень.
Заборгованість економічно активних платників у цілому в області з початку поточного року зросла на 1,7 млн.грн. і за станом на 1 жовтня становить 17,4 млн.грн. або 36,9% від загальної заборгованості. Збільшення боргу економічно активних платників відбулося в 15 районах та містах області. Найбільше зростання таких боргів у Броварському, Таращанському, Обухівському, Васильківському районах, містах Фастів, Переяслав-Хмельницький, Славутич та Біла Церква.
Залишаються значними борги сільськогосподарських підприємств – на сьогодні їх 3,5 млн.грн., у тому числі 1,3 млн.грн. боргу економічно активних підприємств. Не відбувається погашення боргу до Фонду за рахунок реалізації урожаю зерна цього року.
Нарощують заборгованість підприємства житлово-комунальної сфери області. За станом на 1 жовтня цього року борги до Фонду цих підприємств становлять 8,9 млн. гривень Найбільші – у Києво-Святошинському районі, містах Славутичі, Ірпіні та Березані.
За станом на 1 жовтня 2008 року на виконанні в територіальних органах Державної виконавчої служби Київської області перебуває наказів суду про стягнення на користь фонду на суму 15,6 млн.грн. та узгоджених вимог на 4,6 млн. гривень. На рахунки Фонду від заходів примусового стягнення надійшло лише 2,7 млн.грн., що на 2,8 млн.грн. або вдвічі менше ніж за відповідний період минулого року.
Зважаючи на викладене, з метою усунення недоліків в організації роботи щодо погашення заборгованості зі сплати внесків до Пенсійного фонду України, на виконання окремого доручення Кабінету Міністрів Українивід 14.08.2008 № 40512/1/1-08, доручення голови Київської обласної державної адміністрації від 12.09.2008 № 80-1 та з урахуванням обговорення цього питання на засіданні колегії облдержадміністрації 23 жовтня2008 року:

1. Довідку „Про стан погашення заборгованості зі сплати внесків до Пенсійного фонду України” взяти до відома (додається).

2. Вказати головам Броварської (Діденко М.Ф.), Васильківської (Задорожний С.А.), Обухівської (Остринський В.К.), Таращанської (Заїка Ю.П.) райдержадміністрацій, Білоцерківському (Савчук В.П.), Переяслав-Хмельницькому (Якименко І.П.), Славутицькому (Удовиченко В.П.) та Фастівському (в.о. Сальников В.В.) міським головам на незадовільну роботу щодо організації виконання вищезазначених доручень Кабінету Міністрів України та голови облдержадміністрації, що призвело до збільшення боргу економічно активних підприємств перед Фондом, та зобов’язати їх негайно вжити ефективних заходів щодо виправлення ситуації протягом листопада 2008 року.

3. Звернути увагу голів Богуславської (Євтушенко М.В.), Бориспільської (Главаті П.Й.), Фастівської (Хрищенюк В.О.) райдержадміністрацій та Березанського (Пікало О.І.), Бориспільського (Федорчук А.С.) та Ірпінського (Бондар О.В.) міських голів на недостатню роботу щодо організації виконання доручень Кабінету Міністрів України та голови облдержадміністрації з питань погашення заборгованості зі сплати внесків до Фонду.

4. Головам райдержадміністрацій, міським головам (міст обласного значення):

4.1. Вжити дієвих заходів для суттєвого зменшення до 01 грудня2008 року боргів економічно активними суб’єктами господарювання зі сплати внесків до Фонду, зокрема комунальними та сільськогосподарськими підприємствами області.
4.2. При формуванні відповідних місцевих бюджетів передбачити кошти для погашення заборгованості підприємств житлово-комунальної сфери та бюджетних установ.
4.3. Посилити персональну відповідальність керівників державних підприємств щодо погашення заборгованості до Фонду та своєчасності сплати поточних платежів.

5. Начальникові головного управління житлово-комунального господарства і паливно-енергетичного комплексу облдержадміністраціїКулініч Г.М. вжити додаткових заходів для прискорення ліквідації існуючої заборгованості зі сплати внесків до Фонду підприємствами житлово-комунальної сфери області.
6. Начальникові головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Покотилу О.В. вжити невідкладних заходів для повного погашення до 01 грудня 2008 року існуючої заборгованості зі сплати внесків до Фонду сільськогосподарськими товаровиробниками області.

7. Начальникові головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Павелку М.П.:

7.1. Вжити вичерпних, передбачених законодавством, заходів щодо стягнення заборгованості зі сплати внесків до Фонду з платників-боржників та заходів адміністративного впливу щодо їх керівників.
7.2. Забезпечити контроль за погашенням заборгованості зі сплати внесків до Фонду та інформувати облдержадміністрацію про стан погашення заборгованості щомісяця до 12 числа наступного періоду.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Кондрука В.П.

Голова адміністрації В.І.Ульянченко

Довідка

Таблиці

”        

Поділитися: