Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про спостережну комісію Київської обласної державної адміністрації

Розпорядження від 26.08.2015, №314
Дата оприлюднення: 26.08.2015

Відповідно до Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про соціальну адаптацію осіб, які відбувають чи відбули покарання у вигляді обмеження або позбавлення волі на певний строк”, ст. 25 Кримінально- виконавчого кодексу України, Положення про спостережні комісії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 квітня 2004 року № 429, з метою здійснення громадського контролю за дотриманням прав засуджених під час виконання кримінальних покарань:

1. Утворити строком на три роки спостережну комісію Київської обласної державної адміністрації (далі – комісія) у складі згідно з додатком.

2. Призначити:

Парцхаладзе – першого заступника голови Київської

Лева Ревазовича облдержадміністрації, головою комісії

Шакалову – провідного спеціаліста відділу

Світлану Павлівну з питань зайнятості та умов праці департаменту соціального захисту

населення Київської облдержадміністрації, секретарем комісії

3. Взяти до відома, що комісія діє на підставі Положення про спостережні комісії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 квітня 2004 року № 429 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 10 листопада 2010 року № 1042).

4. Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації забезпечити розміщення у засобах масової інформації повідомлення про новий склад спостережної комісії протягом одного тижня після реєстрації цього розпорядження.

5. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 09 серпня 2012 року № 336 “Про спостережну комісію Київської обласної державної адміністрації”.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Парцхаладзе Л.Р.

Голова адміністрації В.М. Шандра

        

Поділитися: