Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про спостережну комісію Київської обласної державної адміністрації”

Розпорядження від 09.08.2012, №336
Дата оприлюднення: 09.08.2012

Відповідно до статей 25, 161 Кримінально-виконавчого кодексу України, Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про соціальну адаптацію осіб, які відбували покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк”, постанови Кабінету Міністрів України від 01.04.2004№ 429 „Про затвердження положень про спостережні комісії та піклувальні ради при спеціальних виховних установах” (зі змінами), з метою забезпечення громадського контролю за дотриманням прав засуджених під час виконання кримінальних покарань та організації громадського контролю за особами, звільненими від відбування покарання:

1. Утворити строком на три роки спостережну комісію Київської обласної державної адміністрації (далі – комісія) у складі згідно з додатком.

2. Взяти до відома, що комісія діє на підставі Положення про спостережні комісії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів Українивід 01.04.2004 № 429 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 10.11.2010 № 1042).

3. Управлінню праці та соціального захисту населення облдержадміністрації спільно з апаратом облдержадміністрації забезпечувати розміщення у засобах масової інформації повідомлень про припинення повноважень комісії не пізніше ніж за три місяці до цього, а також про дострокове припинення членом комісії своїх повноважень.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Головіна Є.А.

Голова адміністраціїА.Й.Присяжнюк

Додаток

        

Поділитися: