Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

„Про спільну робочу групу та робочі підгрупи Київської обласної державної адміністрації та Київської обласної ради”

Розпорядження від 22.11.2006, №955/190
Дата оприлюднення: 22.11.2006

Відповідно до Угоди про співпрацю між Київською обласною радою та Київською обласною державною адміністрацією щодо вдосконалення ефективності реалізацій повноважень Київської обласної ради та Київської обласної державної адміністрації у Київській області для забезпечення інтересів територіальних громад області і створення сприятливих умов регіонального розвитку на 2006-2011 роки від 11.07.2006 та на виконання протокольного рішення спільної наради керівництва Київської обласної державної адміністрації і Київської обласної ради від 26 жовтня 2006 року:

1. Утворити спільну робочу групу та робочі підгрупи з вивчення питань ефективного використання агропромислових, виробничих, будівельних комплексів, об’єктів соціально-побутового та торговельного призначення усіх форм власності, розташованих на території Київської області, а також доцільності реорганізації установ системи ВАТ „Укртелеком” та УДПЗ „Укрпошта”, оптимізації мережі закладів освіти і культури, цільового використання земельних ділянок підприємствами, організаціями і установами на території області (далі – спільна робоча група та робочі підгрупи) згідно з додатками 1 і 2.

2. Керівникам робочих підгруп упродовж грудня 2006 року –січня 2007 року організувати перевірки питань, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, та підготувати пропозиції для розгляду на засіданні колегії Київської обласної державної адміністрації у лютому 2007 року.

3. Заступникові голови облдержадміністрації Семераку О.М. та прес-секретарю обласної ради Косаренку Д.А. забезпечити регулярне висвітлення в обласних та загальнонаціональних засобах масової інформації України роботи спільної робочої групи і робочих підгруп.

4. Головам райдержадміністрацій, міським головам (міст обласного значення), головам районних рад (за згодою) до 15 грудня утворити аналогічні спільні робочі групи (підгрупи) у районах та у містах обласного значення і організувати їх роботу у взаємодії з обласними робочими підгрупами.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Київської обласної державної адміністрації Вакараша В.М. і першого заступника голови Київської обласної ради Качного О.С.

Голова Київської обласної Голова Київської обласної

державної адміністрації ради

В.І.Ульянченко В.В.Майбоженко

Додаток 1

Додаток 2

        

Поділитися: