„Про службові відрядження голови Київської обласної державної адміністрації, першого заступника, заступників голови облдержадміністрації, керівника та працівників апарату облдержадміністрації, керівників структурних підрозділів Київської облдержадміністрації, голів райдержадміністрацій та їх заступників за кордон”

Розпорядження від 11.01.2006, №7
Дата оприлюднення: 11.01.2006

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації” (ізнаступними змінами), указів Президента України від 18.09.96 № 841 “Про заходи щодо вдосконалення координації діяльності органів виконавчої влади у сфері зовнішніх зносин”, від 05.04.2002 № 217 „Про Порядок здійснення зовнішніх зносин Радою міністрів Автономної Республіки Крим, місцевими державними адміністраціями”, постанов Кабінету Міністрів України від 11.12.92 № 698 “Про вдосконалення порядку здійснення службових відряджень за кордон” (ізнаступними змінами), від 04.03.96 № 287 „Про затвердження Положення про умови матеріального забезпечення осіб, направлених за кордон на навчання” (із наступними змінами), від 23.04.99 № 663 „Про норми відшкодування витрат на відрядження в межах України та за кордон” (із наступними змінами), від 03.12.2001 № 1629 „Про деякі питання удосконалення роботи з координації діяльності органів виконавчої влади у сфері зовнішніх зносин”, Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 13.03.98 № 59 і зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 31.03.98 за №218/2658 (ізнаступними змінами):

1. Затвердити Положення про службові відрядження голови Київської обласної державної адміністрації, першого заступника, заступників голови облдержадміністрації, керівника та працівників апарату облдержадміністрації, керівників структурних підрозділів Київської облдержадміністрації, голів райдержадміністрацій та їх заступників за кордон(додається).

2. Відділу кадрової роботи апарату облдержадміністрації ознайомити із зазначеним положенням усіх працівників апарату облдержадміністрації.

3. Керівникам головних управлінь, управлінь та інших структурних підрозділів облдержадміністрації визначити порядок службових відряджень відповідних працівників згідно з чинним законодавством та цим розпорядженням.

4. Рекомендувати сільським, селищним, міським головам, керівникам виконавчих органів відповідних рад переглянути існуючий порядок службових відряджень за кордон працівників цих структур, у разі необхідності внести відповідні зміни і доповнення.

5. Визнати такими, що втратили чинність, пункти 1, 2, 3, 4 розпорядження голови облдержадміністрації від 30.11.98 № 658 “Про порядок службових відряджень працівників Київської облдержадміністрації, голів райдержадміністрацій області та їх заступників у межах України та за кордон”.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Ковбасюка Ю.В. та керівника апарату облдержадміністрації Косенка А.П.

Голова адміністрації Є.Д.Жовтяк

Додаток

        

Поділитися: