Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

„Про склад обласної комісії з питань надання статусу спеціальної зони з виробництва сировини, що використовується для виготовлення продуктів дитячого та дієтичного харчування”

Розпорядження від 26.06.2012, №256
Дата оприлюднення: 26.06.2012

Відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про дитяче харчування”, постанови Кабінету Міністрів України від 03.10.2007 № 1195 „Про затвердження Порядку надання статусу спеціальної зони з виробництва сировини, що використовується для виготовлення продуктів дитячого та дієтичного харчування”, наказу Міністерства аграрної політики України від 18.10.2007 № 746 „Про надання статусу спеціальних сировинних зон”:

1. Затвердити склад обласної комісії з питань надання статусу спеціальної зони з виробництва сировини, що використовується для виготовлення продуктів дитячого та дієтичного харчування, згідно з додатком.

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 06.02.2012 № 40 „Про склад обласної комісії з питань надання статусу спеціальної зони з виробництва сировини, що використовується для виготовлення продуктів дитячого та дієтичного харчування”.

Голова адміністраціїА.Й.Присяжнюк

Додаток

        

Поділитися: