Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про схвалення змін до Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Київською областю, здійснення представницьких та інших заходів на 2010-2015 роки”

Розпорядження від 20.12.2011, №1494
Дата оприлюднення: 20.12.2011

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, Бюджетного кодексу України:

1. Схвалити до Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Київською областю, здійснення представницьких та інших заходів на 2010-2015 роки, затвердженої рішенням Київської обласної ради від 03.12.2009 № 629-28-V (далі – Програма), такі зміни:

1.1. Пункти 2, 6, 14, 15, 16 розділу 4 „Заходи щодо реалізації Програми” Програми викласти в такій редакції:

„2. Відзначення обласних свят та подій, які проводяться відповідно до розпоряджень голови Київської облдержадміністрації або голови Київської обласної ради, із врученням Почесних грамот і Подяк Київської облдержадміністрації та Почесних грамот і Подяк Київської обласної ради.

Київська обласна державна адміністрація,

Київська обласна рада

Постійно.”

„6. Організація офіційних прийомів, зустрічей, делегацій, відкриття тематичних виставок, ярмарків, конференцій, круглих столів та інших заходів відповідно до розпоряджень голови Київської облдержадміністрації та Київської обласної ради у тому числі із врученням цінних подарунків, сувенірів, грошових винагород.

Київська обласна державна адміністрація,

Київська обласна рада

Постійно.”

„14. Оренда зали офіційних делегацій.

Київська обласна державна адміністрація,

Київська обласна рада

Постійно.

15. Відрядження посадових осіб та офіційних делегацій обласної державної адміністрації та обласної ради у межах України та за кордон, пов’язаних із налагодженням міжрегіональних та міжнародних стосунків, інвестиційною діяльністю та покращенням іміджу Київської області.

Київська обласна державна адміністрація,

Київська обласна рада

Постійно.

16. Організація обласних заходів та зустрічей за участю перших осіб держави, керівників міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, обласних державних адміністрацій та інших прирівняних до них посад.

Київська обласна державна адміністрація,

Київська обласна рада

Постійно.”

1.2. Доповнити розділ 4 Програми пунктом 17 такого змісту:

„17. Заходи із вшанування пам’яті загиблих пожежників та померлих ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, з виплатою матеріальної допомоги рідним загиблих пожежників та померлих ліквідаторів відповідно до розпорядження голови Київської облдержадміністрації.

Київська обласна державна адміністрація

Постійно.”

1.3. Додатки 1 та 2 до Програми викласти в новій редакції, що додається.

2. Заступникові голови – керівникові апарату обласної державної адміністрації Спаському А.С. організувати подання облдержадміністрацією зазначених змін до Програми на розгляд Київській обласній раді.

3. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації після затвердження Київською обласною радою в установленому порядку змін до Програми під час формування показників обласного бюджету на відповідні роки передбачити кошти на фінансування заходів Програми.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Спаського А.С.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

Зміни до програми

        

Поділитися: