Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про схвалення проекту змін та доповнень до Програми поводження з твердими побутовими відходами у Київській області на 2012-2016 роки”

Розпорядження від 11.09.2012, №403
Дата оприлюднення: 11.09.2012

Відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про відходи”, рішень Київської обласної ради від 15.05.2007 № 139-ІІ-V „Про впорядкування та організацію діяльності у сфері поводження з відходами в Київській області”, від 09.04.2010 № 678-29-V „Про делегування повноважень Київської обласної ради Київській обласній державній адміністрації” та з метою упорядкування поводження з твердими-побутовими відходами на території Київської області:

1. Схвалити проект змін та доповнень до Програми поводження з твердими побутовими відходами в Київській області на 2012-2016 роки, затвердженої рішенням Київської обласної ради від 28.12.2011 № 248-14-VI (далі – зміни та доповнення до Програми), що додається.

2. Заступнику голови облдержадміністрації Максименку В.М. у встановленому порядку організувати подання змін та доповнень до Програми на розгляд Київській обласній раді.

3.Доручити заступнику голови облдержадміністрації Максименку В.М.:

3.1. організувати попередній розгляд погоджених Державним управлін­ням охорони навколишнього природного середовища в Київській області проектів лімітів на утворення та розміщення відходів, облік та систематизацію затверджених лімітів;

3.2. в установленому порядку затверджувати власникам відходів ліміти на утворення та розміщення відходів на території Київської області;

3.3. під час затвердження лімітів на утворення та розміщення відходів на території Київської області враховувати підключення суб’єктів господарювання до геоінформаційної системи контролю та супроводу перевезення твердих побутових відходів в Київській області та отриману інформацію під час функціонування зазначеної системи.

4. Державній екологічній інспекції в Київській області, Державному управлінню охорони навколишнього природного середовища в Київській області, Державній санітарно-епідеміологічній службі Київської області, головному управлінню житлово-комунального господарства і паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації здійснювати контроль за наявністю у суб’єктів господарювання затверджених у встановленому порядку лімітів на утворення та розміщення відходів на території Київської області та їх дотриманням.

5. Визнати таким, що втратив чинність, п. 1 розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 29.07.2010 № 833 „Про деякі питання затвердження лімітів на утворення та розміщення відходів на території Київської області”.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністраціїА.Й.Присяжнюк

Зміни до програми

        

Поділитися: