Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

„Про схвалення проекту змін та доповнень до Програми оздоровлення та відпочинку дітей Київської області на 2009-2013 роки”

Розпорядження від 15.05.2012, №182
Дата оприлюднення: 15.05.2012

Відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про оздоровлення та відпочинок дітей”, розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 22 лютого 2012 року № 70, „Про затвердження Положення про порядок відбору та направлення дітей Київської області на оздоровлення та відпочинок до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку у 2012 році”, зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Київській області 07.03.2012 № 1/761, та з метою належної організації оздоровлення і відпочинку дітей у 2012-2013 роках:

1. Схвалити проект змін та доповнень до Програми оздоровлення та відпочинку дітей Київської області на 2009-2013 роки, затвердженої рішенням Київської обласної ради від 02.04.2009 № 433-24-V (далі – Програма), що додається.

2. Заступникові голови облдержадміністрації Подашевській Т.Л. у встановленому порядку організувати подання облдержадміністрацією проекту змін та доповнень до Програми на розгляд Київській обласній раді.

3. Після затвердження Київською обласною радою у встановленому порядку змін та доповнень до Програми:

3.1. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації спільно із структурними підрозділами облдержадміністрації, відповідальними за виконання Програми, райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) забезпечити фінансування заходів Програми, виходячи з фінансового ресурсу обласного та місцевих бюджетів та їх пріоритетів.

3.2. Головним управлінням, управлінням та іншим структурним підрозділам облдержадміністрації, територіальним органам центральних органів виконавчої влади в області, обласним організаціям та установам, райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) забезпечити безумовне виконання заходів Програми.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Подашевську Т.Л.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

Зміни до програми

        

Поділитися: