Працюємо задля перемоги!

“Про схвалення проекту змін до Регіональної програми освоєння земель для сільськогосподарських і лісогосподарських потреб, поліпшення відповідних угідь ,охорони земель, проведення нормативної грошової оцінки землі, розмежування земель державної та комунальної власності і проведення інвентаризації земель в Київській області на 2010-2011 роки за рахунок коштів, які надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва”

Розпорядження від 18.08.2010, №890
Дата оприлюднення: 18.08.2010

Відповідно до Земельного кодексу України, Законів України „Про місцеві державні адміністрації“, „Про землеустрій“ та „Про охорону земель“:

1. Схвалити проект змін до Регіональної програми освоєння земель для сільськогосподарських і лісогосподарських потреб, поліпшення відповідних угідь, охорони земель, проведення нормативної грошової оцінки землі, розмежування земель державної та комунальної власності і проведення інвентаризації земель в Київській області на 2010-2011 роки за рахунок коштів, які надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, затвердженої рішенням Київської обласної ради від 29.07.2010 № 768-33-V (далі – Регіональна програма), що додається.

2. Заступникові голови облдержадміністрації Шевченку О.О. організувати подання облдержадміністрацією проекту змін до Регіональної програми на розгляд Київській обласній раді.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Шевченка О.О.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

Додаток

        

Поділитися: