Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про схвалення проекту змін до Програми оздоровлення та відпочинку дітей Київської області на 2009- 2013 роки”

Розпорядження від 18.02.2013, №65
Дата оприлюднення: 18.02.2013

Відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про оздоровлення та відпочинок дітей”, розпоряджень голови Київської обласної державної адміністрації від 21.12.2012 № 560 „Про упорядкування структури Київської обласної державної адміністрації” та від 21.01.2013 № 21 „Про затвердження Положення про службу у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації”:

1. Схвалити проект змін до Програми оздоровлення та відпочинку дітей Київської області на 2009-2013 роки, затвердженої рішенням Київської обласної ради від 02.04.2009 № 433-24-V (далі – Програма), виклавши її в новій редакції, що додається.

2. Заступнику голови Київської обласної державної адміністрації Подашевській Т.Л. у встановленому порядку організувати подання облдержадміністрацією проекту змін до Програми на розгляд Київській обласній раді.

3. Після затвердження Київською обласною радою у встановленому порядку Програми:

3.1. Департаменту фінансів облдержадміністрації спільно із структурними підрозділами облдержадміністрації, відповідальними за виконання Програми, райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) забезпечити фінансування заходів Програми, виходячи з фінансового ресурсу обласного та місцевих бюджетів та їх пріоритетів.

3.2. Структурним підрозділам облдержадміністрації, територіальним органам центральних органів виконавчої влади в Київській області, обласним організаціям та установам, райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) забезпечити безумовне виконання заходів Програми.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Подашевську Т.Л.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

Програма

        

Поділитися: