Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про схвалення проекту змін до Програми будівництва, реконструкції та модернізації об’єктів інфраструктури Київської області на 2012 – 2015 роки

Розпорядження від 05.10.2015, №383
Дата оприлюднення: 05.10.2015

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, з метою забезпечення розвитку інфраструктури Київської області:

1. Схвалити проект змін до Програми будівництва, реконструкції та модернізації об’єктів інфраструктури Київської області на 2012 – 2015 роки (далі – проект змін до Програми), затвердженої рішенням Київської обласної ради від 24 листопада 2011 року № 222-12-VI, що додається.

2. Першому заступнику голови облдержадміністрації Парцхаладзе Л.Р. організувати подання облдержадміністрацією проекту змін до Програми на розгляд Київській обласній раді.

3. Після затвердження в установленому порядку змін до Програми:

3.1. департаменту фінансів облдержадміністрації забезпечити фінансування заходів у межах асигнувань, затверджених департаменту капітального будівництва облдержадміністрації в обласному бюджеті на відповідні роки, виходячи з фінансових можливостей і пріоритетів.

3.2. після затвердження Київською обласною радою у встановленому порядку змін до Програми будівництва, реконструкції та модернізації об’єктів інфраструктури Київської області на 2012 – 2015 роки департаменту капітального будівництва, райдержадміністраціям та міськвиконкомам (міст обласного значення), міським, селищним, сільським радам забезпечити виконання Програми з урахуванням внесених змін.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

Голова адміністрації                                                                                    В.М. Шандра

        

Поділитися: