Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про схвалення проекту Змін до програми будівництва, реконструкції та модернізації об’єктів інфраструктури Київської області на 2012 – 2015 роки

Розпорядження від 27.07.2015, №272
Дата оприлюднення: 27.07.2015

Відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, з метою забезпечення розвитку інфраструктури Київської області:

1. Схвалити проект Змін до програми будівництва, реконструкції та модернізації об’єктів інфраструктури Київської області на 2012 – 2015 роки (далі – зміни до програми), затвердженої рішенням Київської обласної ради від 24.11.2011 року № 222-12-VI, що додається.

2. Першому заступнику голови облдержадміністрації Парцхаладзе Л.Р. організувати подання облдержадміністрацією проекту змін до програми на розгляд Київській обласній раді.

3. Після затвердження в установленому порядку змін до Програми:

3.1. Департаменту фінансів облдержадміністрації забезпечити фінансування заходів у межах асигнувань, затверджених департаменту капітального будівництва облдержадміністрації в обласному бюджеті на відповідні роки, виходячи з фінансових можливостей і пріоритетів.

3.2. Після затвердження Київською обласною радою у встановленому порядку Змін до програми департаментам капітального будівництва, фінансів облдержадміністрації, райдержадміністраціям та міськвиконкомам (міст обласного значення), міським, селищним, сільським радам забезпечити виконання заходів змін до програми.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Парцхаладзе Л.Р.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації Л.Р.Парцхаладзе

        

Поділитися: