Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про схвалення проекту змін до Програми будівництва, реконструкції та модернізації об’єктів інфраструктури Київської області на 2012-2015 роки

Розпорядження від 20.05.2015, №168
Дата оприлюднення: 20.05.2015

Відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, з метою забезпечення розвитку інфраструктури Київської області:

1. Схвалити проект змін до Програми будівництва, реконструкції та модернізації об’єктів інфраструктури Київської області на 2012-2015 роки, затвердженої рішенням Київської обласної ради від 24.11.2011 № 222-12-VI (далі – зміни до Програми), що додається.

2. Першому заступнику голови облдержадміністрації Парцхаладзе Л.Р. організувати подання облдержадміністрацією проекту змін до Програми на розгляд Київській обласній раді.

3. Після затвердження Київською обласною радою у встановленому порядку змін до Програми департаменту капітального будівництва облдержадміністрації, райдержадміністраціям та міськвиконкомам (міст обласного значення) забезпечити виконання заходів до Програми з урахуванням змін.

4. Департаменту фінансів Київської обласної державної адміністрації спільно зі структурними підрозділами облдержадміністрації, відповідальними за виконання Програми, під час підготовки проекту рішення Київської обласної ради про внесення змін до обласного бюджету на 2015 рік передбачити кошти на виконання заходів Програми, виходячи з реальних можливостей бюджету та його пріоритетів.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Парцхаладзе Л.Р.

Голова адміністрації В.М.Шандра

        

Поділитися: