Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про схвалення проекту змін до Обласної комплексної Програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей „Назустріч дітям” до 2017 року

Розпорядження від 05.06.2014, №164
Дата оприлюднення: 05.06.2014

Відповідно до Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про охорону дитинства”, “Про соціальні послуги”, “Про соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю”, “Про державну допомогу сім’ям з дітьми”, “Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України”, “Про оздоровлення та відпочинок дітей”, “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей”, “Про основи соціального захисту бездомних осіб та безпритульних дітей”:

1. Схвалити проект змін до Обласної комплексної Програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей “Назустріч дітям” до 2017 року (далі – Програма), затвердженої рішенням Київської обласної ради від 28 листопада 2013 року № 725-35-VI, що додається.

2. Першому заступнику голови облдержадміністрації Стариковій Г.В. у встановленому порядку організувати подання облдержадміністрацією проекту змін до Програми на розгляд Київській обласній раді.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Старикову Г.В.

Голова адміністрації В.М.Шандра

        

Поділитися: