Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про схвалення проекту змін до Обласної комплексної Програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей „Назустріч дітям” до 2017 року

Розпорядження від 04.02.2015, №29
Дата оприлюднення: 04.02.2015

Відповідно до Законів України “Про місцеві державні адміністрації”,”Про соціальні послуги”, “Про соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю”, “Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України”, “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей”:

1. Схвалити проект змін до Обласної комплексної Програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей “Назустріч дітям” до 2017 року (далі – Програма), затвердженої рішенням Київської обласної ради від 28 листопада 2013 року № 725-35-VI, що додається.

2. Заступнику голови облдержадміністрації Корбану О.Б. у встановленому порядку організувати подання облдержадміністрацією проекту змін до Програми на розгляд Київській обласній раді.

3. Департаменту фінансів облдержадміністрації при внесенні змін до обласного бюджету на 2015 рік та затвердженні бюджету на наступні роки забезпечити бюджетними призначеннями видатки на виконання заходів Програми з урахуванням внесених змін, виходячи із реальних можливостей обласного бюджету.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Корбана О.Б.

Голова адміністрації В.М.Шандра

        

Поділитися: