Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про схвалення проекту змін до Обласної цільової програми розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну річки Дніпро на період до 2021 року

Розпорядження від 13.05.2016, №172
Дата оприлюднення: 13.05.2016

Відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, на підставі протоколу засідання колегії облдержадміністрації від 27.04.2016 № 4, з метою розв’язання проблем з ліквідації наслідків підтоплення та водозабезпеченості територій в містах, селищах та сільських населених пунктах Київської області, забезпечення екологічно безпечних умов проживання, створення сприятливих умов для життєдіяльності населення:

1. Схвалити проект змін до Обласної цільової програми розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну річки Дніпро на період до 2021 року, затвердженої рішенням Київської обласної ради від 17.09.2013 № 663-34-VI (далі – проект змін до Програми), що додається.

2. Заступникові голови облдержадміністрації Любку І.В. у встановленому порядку організувати подання облдержадміністрацією проекту змін до Програми на розгляд Київській обласній раді.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації М.Д.Мельничук

        

Поділитися: