Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про схвалення проекту змін до „Обласної цільової програми розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну річки Дніпро на період до 2021 року”

Розпорядження від 10.10.2014, №337
Дата оприлюднення: 10.10.2014

Відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації” та з метою розв’язання проблем захисту населених пунктів, виробничих об’єктів та сільськогосподарських угідь Київської області, забезпечення безпечних умов проживання, створення сприятливих умов для життєдіяльності населення, на підставі доручень та звернень місцевих органів влади та органів місцевого самоврядування про необхідність виконання та завершення природоохоронних заходів на водних об’єктах області:

1. Схвалити проект змін до “Обласної цільової програми розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну річки Дніпро на період до 2021 року”, затвердженої рішенням Київської обласної ради від 17.09.2013 № 663-34-VI (далі – Програма), що додається.

2. Заступникові голови облдержадміністрації Корбану О.Б. у встановленому порядку організувати подання облдержадміністрацією проекту змін до Програми на розгляд Київській обласній раді.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації В.М.Шандра

        

Поділитися: