Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про схвалення проекту змін до Київської обласної програми „Онкологія” на 2012-2016 роки

Розпорядження від 24.07.2015, №271
Дата оприлюднення: 24.07.2015

Відповідно до Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про затвердження Загальнодержавної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року” та з метою забезпечення комплексного покращення надання медичної допомоги населенню області:

1. Схвалити проект змін до Київської обласної програми “Онкологія” на 2012-2016 роки (далі – Програма), затвердженої рішенням Київської обласної ради від 28 грудня 2015 року № 273-14-VІ, що додається.

2. Заступникові голови Київської облдержадміністрації Корбану О.Б. у встановленому порядку організувати облдержадміністрацією подання проекту змін до Програми на розгляд Київській обласній раді.

3. Після затвердження Київською обласною радою в установленому порядку змін до Програми:

3.1. Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації забезпечити виконання заходів Програми у межах асигнувань, передбачених в обласному бюджеті на відповідні роки.

3.2. Департаменту фінансів облдержадміністрації забезпечити фінансування заходів у межах асигнувань, затверджених департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації в обласному бюджеті на відповідні роки, виходячи з фінансових можливостей і пріоритетів.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Корбана О.Б.

Голова адміністрації В.М. Шандра

        

Поділитися: