Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про схвалення проекту змін до Київської обласної програми „Здоров’я” на 2015 рік

Розпорядження від 24.07.2015, №267
Дата оприлюднення: 24.07.2015

Відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 жовтня 2011 року
№ 1164-р “Про схвалення Концепції Загальнодержавної програми Здоров’я 2020: український вимір” та з метою забезпечення комплексного покращення надання медичної допомоги населенню області:

1. Схвалити проект змін до Київської обласної програми “Здоров’я” на 2015 рік (далі – Програма), затвердженої рішенням Київської обласної ради від 12 лютого 2015 року № 882-46-VІ, що додається.

2. Заступникові голови Київської облдержадміністрації Корбану О.Б. у встановленому порядку організувати подання змін до Програми облдерж­адміністрацією на розгляд Київській обласній раді.

3. Після затвердження в установленому порядку змін до Програми:

3.1. Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації забезпечити виконання заходів Програми (зі змінами) у межах асигнувань, передбачених в обласному бюджеті на відповідні роки.

3.2. Департаменту фінансів облдержадміністрації забезпечити фінансування заходів у межах асигнувань, затверджених департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації в обласному бюджеті на відповідні роки, виходячи з фінансових можливостей і пріоритетів.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Корбана О.Б.

Голова адміністрації В.М. Шандра

        

Поділитися: