Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про схвалення проекту змін до Київської обласної програми „Заходи з проведення лабораторно-діагностичних, лікувально-профілактичних робіт, утримання ветеринарних лікарень та ветеринарних лабораторій на 2015 рік”

Розпорядження від 19.05.2015, №162
Дата оприлюднення: 19.05.2015

Відповідно до Закону України Про місцеві державні адміністрації”, ст. 28 Закону України “Про Державний бюджет на 2015 рік”, ст. 90 Бюджетного Кодексу України, з метою забезпечення державними установами ветеринарної медицини епізоотичного благополуччя, контролю за безпечністю харчових продуктів тваринного походження та інших об’єктів ветеринарно-санітарного контролю та нагляду і виконання інших заходів, передбачених чинним законодавством:

1. Схвалити проект змін до Київської обласної програми Заходи з проведення лабораторно-діагностичних, лікувально-профілактичних робіт, утримання ветеринарних лікарень та ветеринарних лабораторій на 2015 рік”, затвердженої рішенням Київської обласної ради від 12 лютого 2015 року № 907-46-VІ (далі – проект змін до Програми), що додається.

2. Заступнику голови Київської облдержадміністрації Корбану О.Б. у встановленому порядку організувати подання облдержадміністрацією проекту змін до Програми на розгляд Київській обласній раді.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Корбана О. Б.

Голова адміністрації В.М. Шандра

        

Поділитися: