Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про схвалення проекту змін до Київської обласної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 роки

Розпорядження від 04.02.2015, №28
Дата оприлюднення: 04.02.2015

Відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації” та розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2011 року №828-р Про схвалення Концепції Загальнодержавної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 роки“:

1. Схвалити проект змін до Київської обласної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 роки (далі – Програма), виклавши її в новій редакції, що додається.

2. Заступникові голови адміністрації Корбану О.Б. організувати подання зазначеного проекту Програми на розгляд Київській обласній раді.

3. Після затвердження Київською обласною радою в установленому порядку проекту Програми:

3.1. Департаменту фінансів облдержадміністрації спільно із структурними підрозділами обласної державної адміністрації, відповідальними за виконання Програми, райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) здійснювати фінансування видатків на виконання заходів Програми за рахунок загальних асигнувань, затверджених відповідальним виконавцям на відповідний бюджетний період.

3.2. Райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) внести зміни до відповідних місцевих програм у місячний термін.

3.3. Структурним підрозділам облдержадміністрації, територіальним органам міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в області, обласним організаціям та установам, райдержадміністраціям і міськвиконкомам (міст обласного значення)

3.3.1. Забезпечити безумовне виконання заходів Програми.

3.3.2. Подавати щороку до 25 грудня облдержадміністрації через управління молоді та спорту облдержадміністрації відомості про стан виконання Програми для узагальнення та подання до 30 числа місяця, що настає за звітним періодом, Міністерству молоді та спорту України.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Корбана О.Б.

Голова адміністрації В.М.Шандра

        

Поділитися: