Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про схвалення проекту змін до Київської обласної комплексної програми «Турбота» на 2006-2010 роки”

Розпорядження від 28.12.2006, №1119
Дата оприлюднення: 28.12.2006

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації»(із наступними змінами), враховуючи подання головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації та з метою вирішення невідкладних питань матеріального, медичного, соціально-побутового, культурного обслуговування, організаційно-правового та інформаційного забезпечення соціально незахищених громадян Київської області:
1. Схвалити проект змін до Київської обласної комплексної програми «Турбота» на 2006-2010 роки, затвердженої рішенням Київської обласної ради від 02.03.2006 № 362-32-IV «Про Київську обласну комплексну програму «Турбота» на 2006-2010 роки» (далі – Програма), що додаються.
2. Заступникові голови облдержадміністрації Кондруку В.П. у встановленому порядку організувати подання облдержадміністрацією проекту змін до Програми на розгляд Київській обласній раді.
3. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації спільно з головним управлінням праці та соціального захисту населення облдержадміністрації при формуванні проекту обласного бюджету на 2007 рік передбачити кошти на фінансування заходів Програми, з урахуванням внесених змін, за рахунок загальних асигнувань, передбачених зазначеному управлінню на наступний рік.
4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Кондрука В.П.

Голова адміністрації В.І.Ульянченко

Проект змін

        

Поділитися: