Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про схвалення проекту програми залучення промислового потенціалу підприємств установ виконання покарань Київської області в економіку регіону на 2012-2016 роки”

Розпорядження від 10.10.2012, №446
Дата оприлюднення: 10.10.2012

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, постанов Кабінету Міністрів України від 02.12.1996 № 1454 „Про невідкладні заходи щодо залучення до праці осіб, які відбувають покарання в місцях позбавлення волі” та від 01.04.2004 № 429 „Про затвердження Положення про спостережні комісії та піклувальні ради при спеціальних виховних установах”, з метою сприяння органам і установам виконання покарань у виправленні та ресоціалізації засуджених осіб, створені належних умов для їх тримання, в тому числі за рахунок створення додаткових робочих місць:

1. Схвалити проект програми залучення промислового потенціалу підприємств установ виконання покарань Київської області в економіку регіону на 2012-2016 роки (далі – Програма), що додається.

2. Заступникові голови – керівникові апарату облдержадміністрації Спаському А.С. у встановленому порядку організувати подання облдерж­адміністрацією проекту Програми на розгляд Київській обласній раді.

3. Після затвердження Київською обласною радою у встановленому порядку Програми головним управлінням, управлінням, іншим структурним підрозділам облдержадміністрації, райдержадміністраціям та міськвиконкомам (міст обласного значення) забезпечити виконання заходів Програми.

4. Контроль з виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Спаського А.С.

Голова адміністраціїА.Й.Присяжнюк

Програма

        

Поділитися: