Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про схвалення проекту Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Київською областю, здійснення представницьких та інших заходів на 2016-2020 роки

Розпорядження від 29.12.2015, №510
Дата оприлюднення: 29.12.2015

Відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Бюджетного кодексу України, рішення Київської обласної ради від 09.04.2010 № 678-29-V “Про делегування повноважень Київської обласної ради Київській обласній державній адміністрації” та з метою належного відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Київською областю:

1. Схвалити проект Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Київською областю, здійснення представницьких та інших заходів на 2016-2020 роки (далі – Програма).

2. Департаменту фінансів облдержадміністрації після затвердження Київською обласною радою в установленому порядку Програми під час формування показників обласного бюджету на відповідні роки передбачити кошти на фінансування заходів Програми.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації В.М.Шандра

        

Поділитися: