Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про схвалення проекту Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Київською областю, здійснення представницьких та інших заходів на 2016-2020 роки

Розпорядження від 25.04.2016, №137
Дата оприлюднення: 25.04.2016

Відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Бюджетного кодексу України, рішення Київської обласної ради від 24.12.2015 № 033-01-VІІ “Про делегування повноважень Київської обласної ради Київській обласній державній адміністрації” та з метою належного відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Київською областю”:

1. Схвалити проект Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Київською областю, здійснення представницьких та інших заходів на 2016-2020 роки (далі – Програма).

2. Заступнику голови – керівнику апарату Київської облдержадміністрації у встановленому порядку забезпечити подання Програми на розгляд Київській обласній раді.

3. Департаменту фінансів облдержадміністрації після затвердження Київською обласною радою, в установленому порядку, Програми при внесенні змін до обласного бюджету на 2016 рік та затвердженні на наступні роки передбачати кошти на фінансування заходів Програми з урахуванням реальних можливостей і приорітетів обласного бюджету.

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 29 грудня 2015 року № 510 “Про схвалення проекту Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Київською областю, здійснення представницьких та інших заходів на 2016-2020 роки”.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації М.Д.Мельничук

        

Поділитися: