Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про схвалення проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку Київської області на 2014 рік

Розпорядження від 15.01.2014, №4
Дата оприлюднення: 15.01.2014

Відповідно до Законів України “Про державне прогнозування та розроб­лення програм економічного і соціального розвитку України”, “Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2003 року № 621 “Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проекту державного бюджету”, завдань Програми економічних реформ на 2010–2014 роки “Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава”:

1.Схвалити проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку Київської області на 2014 рік (далі – Програма), що додається.

2.Першому заступникові голови облдержадміністраціїЗайцю О.В. у встановленому порядку організувати подання облдержадміністрацією проекту Програми на розгляд Київській обласній раді.

3. Структурним підрозділам облдержадміністрації, територіальним органам міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в області, обласним організаціям та установам взяти участь у розгляді відповідних розділів вказаного проекту Програми на засіданнях профільних комісій Київської обласної ради.

4. Структурним підрозділам облдержадміністрації, територіальним органам міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в області, обласним організа­ціям та установам, райдержадміністраціям і міськвиконкомам (міст обласного значення) після затвердження у встановленому порядку Програми забезпечити безумовне її виконання.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступ­ників голови облдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

        

Поділитися: