Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про схвалення проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку Київської області на 2015 рік

Розпорядження від 04.03.2015, №53
Дата оприлюднення: 04.03.2015

Відповідно до Законів України “Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України”, “Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2003 року № 621 “Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проекту державного бюджету”, а також завдань, передбачених Програмою діяльності Кабінету Міністрів України, схваленої постановою Верховної Ради України від 11грудня 2014 року № 26-VIII:

1.Схвалити проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку Київської області на 2015 рік (далі – Програма), що додається.

2.Заступникові голови облдержадміністрації КорбануО.Б. у встановленому порядку організувати подання облдержадміністрацією проекту Програми на розгляд Київській обласній раді.

3. Структурним підрозділам облдержадміністрації, територіальним органам міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в області, обласним організаціям та установам взяти участь у розгляді відповідних розділів вказаного проекту Програми на засіданнях профільних комісій Київської обласної ради.

4. Структурним підрозділам облдержадміністрації, територіальним органам міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в області, обласним організаціям та установам, райдержадміністраціям і міськвиконкомам (міст обласного значення) після затвердження у встановленому порядку Програми забезпечити безумовне її виконання.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови облдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації В.М.Шандра

        

Поділитися: