Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про схвалення проекту Програми розвитку системи освіти Київської області на 2016-2018 роки

Розпорядження від 20.01.2016, №10
Дата оприлюднення: 20.01.2016

Відповідно до Законів України “Про освіту”, “Про вищу освіту”, “Про загальну середню освіту”, “Про професійно-технічну освіту”, “Про охорону дитинства”, “Про оздоровлення та відпочинок дітей”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування”, “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям”, наказу Міністерства освіти і науки України від 29 січня 2015 року № 63 “Про затвердження Плану заходів МОН з виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України та Коаліційної угоди”, з метою реалізації пріоритетних цілей, визначених Державною стратегією регіонального розвитку України на період до 2020 року, Стратегією розвитку Київської області на період до 2020 року, затвердженою рішенням Київської обласної ради від 04.12.2014 № 856-44-VI, забезпечення соціального захисту учасників навчально-виховного процесу, формування оптимальної мережі загальноосвітніх навчальних закладів і створення належних умов для отримання учнями повноцінної загальної середньої освіти:

1. Схвалити проект Програми розвитку системи освіти Київської області на 2016 – 2018 роки (далі – Програма), що додається.

2. Першому заступнику голови облдержадміністрації Парцхаладзе Л.Р. забезпечити подання проекту Програми на розгляд Київській обласній раді.

3. Департаменту фінансів Київської обласної державної адміністрації після затвердження Програми при формуванні показників обласного бюджету на 2016 рік та наступні роки за поданням головних розпорядників бюджетних коштів передбачити видатки на реалізацію Програми, виходячи з реальних можливостей бюджету та його пріоритетів.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації В.М. Шандра

        

Поділитися: