Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про схвалення проекту Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Київській області на 2015-2016 роки

Розпорядження від 14.04.2015, №119
Дата оприлюднення: 14.04.2015

Відповідно до Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва”, “Про Національну програму сприяння розвитку малого підприємництва в Україні”, Концепції Загальнодержавної програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2014-2024 роки, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 28 серпня 2013 року № 641-р, Методичних рекомендацій щодо формування і реалізації регіональних та місцевих програм розвитку малого і середнього підприємництва, затверджених наказом Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва від
18 вересня 2012 року № 44, та з метою
забезпечення стабільних умов для подальшого розвитку малого і середнього підприємництва, підвищення його ролі у вирішенні соціально-економічних проблем розвитку області:

1. Схвалити проект Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Київській області на 2015-2016 роки (далі – Програма), що додається.

2. Першому заступникові голови облдержадміністрації Парцхаладзе Л.Р. в установленому порядку організувати подання облдержадміністрацією проекту Програми на розгляд Київській обласній раді.

3. Після затвердження у встановленому порядку Програми:

3.1. структурним підрозділам обласної державної адміністрації, обласним підприємствам, установам та організаціям, райдержадміністраціям та міськвиконкомам (міст обласного значення) забезпечити безумовне виконання цієї Програми. Про хід її виконання інформувати облдержадміністрацію через департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації щокварталу до 15 числа місяця, що настає за звітним періодом;

3.2. райдержадміністраціям та міськвиконкомам (міст обласного значення) розробити та затвердити у встановленому порядку відповідні місцеві програми.

4. Координацію роботи щодо виконання Програми покласти на департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Парцхаладзе Л.Р.

Голова адміністрації В.М.Шандра

        

Поділитися: