Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

„Про схвалення проекту Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Київській області на 2013-2014 роки”

Розпорядження від 29.12.2012, №586
Дата оприлюднення: 29.12.2012

Відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва”, „Про Національну програму сприяння розвитку малого підприємництва в Україні”, Методичних рекомендацій щодо формування і реалізації регіональних та місцевих програм розвитку малого і середнього підприємництва, затверджених наказом Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва від 18.09.2012 № 44, та з метою забезпечення стабільних умов для подальшого розвитку малого і середнього підприємництва, підвищення його ролі у вирішенні соціально-економічних проблем розвитку області:

1. Схвалити проект Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Київській області на 2013-2014 роки (далі – Програма), що додається.

2. Першому заступникові голови облдержадміністрації у встановленому порядку організувати подання облдержадміністрацією проекту Програми на розгляд Київській обласній раді.

3. Після затвердження у встановленому порядку Програми:

3.1. Структурним підрозділам обласної державної адміністрації, обласним установам та організаціям, райдержадміністраціям та міськвиконкомам (міст обласного значення) забезпечити безумовне виконання цієї Програми. Про хід її виконання інформувати облдержадміністрацію через департамент економічного розвитку, торгівлі та промисловості облдержадміністрації щокварталу до 15 числа місяця, що настає за звітним періодом.

3.2. Райдержадміністраціям та міськвиконкомам (міст обласного значення) розробити та затвердити у встановленому порядку відповідні місцеві програми.

4. Координацію роботи щодо виконання Програми покласти на департамент економічного розвитку, торгівлі та промисловості облдержадміністрації.

5. Департаменту фінансів облдержадміністрації за поданням департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості облдержадміністрації передбачати в обласному бюджеті видатки на реалізацію заходів Програми, виходячи із його реальних можливостей та пріоритетів.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації О.В.Заєць

Програма

        

Поділитися: