Працюємо задля перемоги!

“Про схвалення проекту Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Київської області на 2013-2014 роки”

Розпорядження від 19.12.2012, №558
Дата оприлюднення: 19.12.2012

Відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про Загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009-2014 роки”:

1. Схвалити проект Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Київської області на 2013-2014 роки (далі – Програма), що додається.

2. Заступникові голови облдержадміністрації Максименку В.М. у встановленому порядку організувати подання облдержадміністрацією зазначеного проекту Програми на розгляд Київській обласній раді.

3. Після затвердження Київською обласною радою у встановленому порядку Програми:

3.1. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації при формуванні показників обласного бюджету на 2013 рік та наступний рік враховувати, за поданням головного розпорядника коштів, потребу в коштах на реалізацію заходів Програми, виходячи з реальних можливостей бюджету та його пріоритетів.

3.2. Головному управлінню житлово-комунального господарства і паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації, райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) забезпечити безумовне виконання Програми.

3.3. Райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) інформувати про хід виконання Програми облдержадміністрацію через головне управління житлово-комунального господарства і паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації щокварталу до 15 числа місяця, що настає за звітним періодом.

3.4. Головному управлінню житлово-комунального господарства і паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації інформувати про хід виконання Програми Київську облдержадміністрацію та Київську обласну раду до 25 числа місяця, що настає за звітним періодом та щороку до 1 березня Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Максименка В.М.

Голова адміністрації

А.Й.Присяжнюк

Програма

        

Поділитися: